SIFIRDAN ÇÖZÜM ORTAĞINIZ

UZMANLIKLARIMIZ

İletişim dünyasında dijital pazarlamaya sıfırdan başlayın.

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal medya yönetimi, dijital pazarlama alanının; marka bilinirliğini artırmanın, bağlılığı sağlamanın, güçlü bir duygusal bağın varlığını mümkün kılmanın profesyonel olduğu kadar eğlenceli ama eser miktarda da çetrefilli olduğu kısım. Stratejik düşüncenin, kritik hamleler ile anlam kazandığı bu alanda yürümek biraz dikenli yolda yürümeye benzer. Öyle ya, sonuçta küçük bir düşüncesizlik, gözden kaçan ufacık bir detay ya da sıradan görünen herhangi bir hata dijital itibarınızın altında bekleyen ve geri sayımı başlamış bir dinamite dönüşebilir. Yer alan platformun karakteristik özelliğine uygun olmakla birlikte markanın kişiliği ile paralel ve markaya özel sosyal medya stratejisi vazgeçilmez olmalıdır.

Sosyal medya yönetimi, dijital pazarlama denkleminde yer alan en önemli değişkenlerden biri olduğu için mutlaka dikkatle ve ciddiyetle uygulanmalıdır.

DEVAMI…

WEB TASARIMI

WEB TASARIMI

Web tasarımı için başvurulabilecek on binlerce adres olduğunu söyleyebiliriz. Ama aynı zamanda web tasarımı için sıradanlıktan uzak bir bakış açısının, markaya özel seçeneklerin geliştirilmesi, mobil uyumluluk, arama motoru algoritmasına uygunluk gibi çok önemli noktaların da dikkate alınması gerektiğini belirtmekte fayda var. Evet, özetle, profesyonel bir bakış açısının lazım olduğunu söylemek, kesinlikle bilinmesi gereken en önemli kriterler. Çünkü dijital dünya, artık küresel yaşamın en büyük pazarını oluşturuyor; sınırsız fırsatlarla dolu olduğu gibi görülmeyen tehlikelerin varlığıyla dengelenen yeni bir vahşi doğanın ta kendisi. Böyle bir coğrafyada rehberinizin yolu bilmesi gerekir ki, fırsatları değerlendirebilin ve tehlikelerden sıyrılmasını bilin.

DEVAMI…

SEO

SEO

SEO uygulanmayan herhangi bir web adresinin, hedef kitlesi olan kullanıcılarıyla iletişimi pek mümkün olan bir çıktı değil. Sektörel ve alana yönelik anahtar sözcükler (keywords) yardımıyla Seo puanını yükseltmeyi başaran bir web sitesi, arama sonuçlarında daha yukarıda çıkabileceği için çok daha efektif sonuçları elde etmeye yaklaşabilir. Ancak seo stratejisini önemsemeyen her marka, tüketicisi ile olan bağının zayıfladığını da kabul etmek zorunda kalır.

DEVAMI…

İÇERİK YÖNETİMİ

İÇERİK YÖNETİMİ

Süreli ve süresiz kampanyalarınızdan marka bilinirliğine yönelik tanıtım faaliyetlerinize dek oldukça geniş bir yelpazede gereksinim duyacağınız tüm görsel ve yazılı içeriklerinizi hazırlıyoruz. Ardından da ortaklığımızın keyfini yaşıyoruz.

Diğer ortaklarımızla yaptığımız gibi.

DİJİTAL PR YÖNETİMİ

DİJİTAL PR YÖNETİMİ

Markanızın hedef kitle arasındaki ilişkiyi sürekli daha üst noktalara taşımayı ve bunu yaparken de mevcut ya da potansiyel müşterileriniz ile aranızdaki sevgiyi daha güçlü kılacak halkla ilişkiler (PR) projelerimiz, rakiplerinizin önünde olmanızı sağlayacak. Arkanızı dönmeyin, önünüzde başarılarla dolu bir gelecek sizi izliyor.

Dijital Pazarlama Eğitimleri

Dijital Pazarlama Eğitimleri

Alanında edindiği deneyimleri pek çok sektörde, onlarca marka için yaptıklarıyla perçinleyen profesyonel ekibimiz, çalışanları için dijital pazarlama eğitimi isteyen markalara da sesleniyor: “derse geç kalmayın, iş hayatınızı birlikte şekillendirelim.”

Birbirinden farklı programlarla süren tasarım eğitimlerinden tutun da, yaratıcı yazarlık ve editörlüğe kadar dijital dünyanın kapılarını ardına dek açan eğitimlerimizle karşınızdayız.

REFERANSLARIMIZ

“Sıfırdan ajans ile çalıştığımız aylar boyunca gördük ki, hiçbir süreç sorunsuz ilerlemiyor. Ancak aradığımız içtenlik ve sorunlara hızla çözüm bulma yeteneği kesinlikle bu güzel ekipte mevcut.”

H. Elmas (Telekominikasyon Satış Yöneticisi )

“Profesyonel hayatta süreçler nadiren sorunsuz ilerler. Sıfırdan Ajans ile yaptığımız işbirliği boyunca sorunlar karşısında hızlı ve pratik çözümler bulan, yaptıkları işten keyif alan, içten ve samimi bir ekip ile yan yana çalışmanın keyfini yaşadık.”

C. B. Kırali (Modafen)

“Dijitalleşme çağında yeniliklerden mahrum kalmak istememiştik. Bu kapsamda Sıfırdan ile çalıştık. Bizim talebimiz ve beklentimiz web sitesi yönündeydi. Özetle söyleyebiliriz ki kesinlikle kendilerine referans olabiliriz. Gönül rahatlığı ile çalışılması gerektiğini düşündüğümüz bir ekipten söz ediyoruz.”

S. O. Yumak (Makro SY Ekspertiz)

EKİBİMİZ

Gökhan BİTİREN
Merve KOCABAŞ
Onur ERDEMİR
Çağla LEYLA
Ege KOCAOĞLU
Gökhan BİTİREN

Gökhan BİTİREN

Merve KOCABAŞ

Merve KOCABAŞ

Onur ERDEMİR

Onur ERDEMİR

Çağla LEYLA

Çağla LEYLA

Ege KOCAOĞLU

Ege KOCAOĞLU

iletişim

  İletişim dünyasında dijital pazarlamaya sıfırdan başlayın.

  Adresimiz: 19 Mayıs Mah. Turaboğlu Sok. Hamdiye Yazgan İş Merkezi 4/2. Kadıköy/İSTANBUL

  ————————————————

  SIFIRDAN DİJİTAL PAZARLAMA AJANSI


  Sıfırdan Çözüm Ortağınız

   
  Map